Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mütehassıs hekim Beli.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

Mahir hekim Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi bile savsama etmemelisiniz.

benim dişime ortalama 52 ruz önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Mahir hekim Murat koca Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak huzurlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yakın ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz kabilinden vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim derunin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye çıbanladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye esaslamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma derece doldu. henüz sonrasında iğne tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Spesiyalist doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan mesleklemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak koku pop over to this site alma organı kursak umzanına danışmanızda yarar vardır.

Uzman doktor İltihaplanma daha çokça artmış Doktorunuzun vermiş evetğu önlemları düzgün bir şekilde kullanamya devam edin.

Bilirkişi hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini tedavi edicek.. Henüz aşkın beklersen diğer dişlerinde çürür ve vecaların çok henüz çokça olur.

Mütehassıs hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet dertlarınız devam ederse tekrar hat tedavisi olması gerekir.

Uzman doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir hesap bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız sağaltma yaptırın..

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen diş eti kanaması için ne yapmalı karı doktor dolgu yaptı lakin tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir pozisyon uygulanır dişime

kelleak Evet hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi yeğni curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *