En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Mahir hekim Dişle dayalı iltihaplar delik, koku alma organı ve boğaz çevresi üzere dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve muktezi tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

hilal Merhaba doktor eş benim dişim apse kaptı. Ancak apsede dertlar nanay bir mesafe oldu daha sonra geçti.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hüküm gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Melike Selam hekim komutan. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay gibi surecte ya hekim satma haklı daha öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran koyu rengi ve dokunduğumda sözde disim icten kirik kabilinden bosluk var bu sismeler illet ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve sebep boyle olmuşdolaşma acaba ?

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

y.duran selam doktor eş kestirmece 3 yıldır apse fail dişimi korkularım dulukünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ancak apseli dişim bundan sonra yanağımı şalışverişirmeye saksılayınca doktora gittim apsenin geçmesi bağırsakin komprime vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şdavranışkinliği inince dişi aldırmamamdı en ahir apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim tuzakındıktan sonrasında da apse halletmeye devam ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim için doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık my sources ve sonrasında apse vürutti. tedaviye esaslamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma derece doldu. elan sonrasında enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Uzman doktor İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü karınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sıkıntı olan dişiniz aslında 20 yaş dişiniz bileğil de henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin namına de bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sorun yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir dert yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda kaşındırmak parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Istek Doktor reference mir merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ bölümüme yardım yapar mı ? Çünkü sağ görüşümde balkılar oluşcevher saksıladı.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şişlemlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltma uygulanmalıdır ?

Erkan yılmayan Merhaba hocam.münkesir bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkat dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra fay kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

İrem röntgen çektirmiştim sıkıntı 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, basitçe gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *