diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

eylül apsem çağ geçtikçe elan çok büyüyor sanki doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya sarrafiyeladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen hasiyet etmedi âdeta

Mahir hekim Ne devir çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

ilknur 3-4 güneş önce kanal tedavisi konstrüksiyonldı disime suanlik disimde bulaşan dolgu var. Lakin tedaviden sonra bogazimda iltihapli şerha gibi birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken dağyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı sadece biri olmadıgı bağırsakin geçer dedim dayanacak kadar değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi amma ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o nokta şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş kondisyon da yalnız sağ arkaya sadık iki şişlik ve bağırsaki hafiften parafin cephe yana agrıyı belirtmek yürekin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 vakit huzur etiriyor fakat vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım lakin bütün acılarımla belirtim durumumu.

iffet Selam hekim as hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Eylem Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve sneak a peek at this site apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs ruzü nedeniyle operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Bilirkişi hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen konulemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı argıt umzanına danışmanızda fayda vardır.

Spesiyalist doktor İltihaplanma elan çokça artmış Doktorunuzun vermiş evetğu dermanları düzgün bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini otama edicek.. Henüz bir araba next beklersen başka dişlerinde çürür ve vecaların çok elan zait olur.

Dilek Hekim bey merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ gözüme hasiyet yapar mı ? Çünkü sağ bakışümde balkılar oluşdamızlık mirladı.

Kompetan hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim muhtevain özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı olur. Dişhitit diş çürüğü bağırsakindeki tıngırluğı doldurmuş olabilir.Ancak muayene etmeden kesin bir şey çıkarmak olabilir bileğilidir.

Esra Hocam 4 zaman önce diş vecası sayesinde gittiğim bir klinikte hat tedaisi kuruluşlmaya serlandı, ilk tarih diş oyulup içine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa derece uyuyamadım, gene gittiğimde dolgunca oranda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı daha da arttı.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi fakat kestirmece 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, amelî gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *