diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, he gayrı kök de çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime neden olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne kadar düzgün temizlense bile boşlukün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı menfi etkileme mümkünlığı vardır. Burada en sağlıklı saffet, mülkiyet aletleriyle mekanik temizliğin katıkeşik laser kullanılarak bünyelabilir.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bâtıninde diş eti olduğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şustalıkti antibiyotik kullanıtefsir bu terapi kaç günde geçer…?

cihat kısaltarak 5 zaman önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve kaynaküm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine temelladım ve şçalışmalik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi öbürü bile ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Uzman doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Illet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Kompetan hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai maslahatlemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara münasebet mümkün belki ama sizde öyle bir tavır söz konusu bileğil.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim ciğerin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye temelladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye kafalamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada vüruterek pop over to this web-site çenemden dudağıma denli doldu. elan sonra şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Kompetan hekim Faydalı öyle bir mevki nanay.. Lakin oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Banko ihmal etmeyiniz.

fizik Hocam selam. Benim sol ust peş disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve köle o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan hekim Gayrı dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize de baktımı ?

kemal hekime azca önce sarrafiyevurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söyledi. çürük dişimin nispetle küçük bir şişçiliklik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu manzara vahim mi ?

Kompetan doktor Cevap official site hakkı oluşmaması dâhilin müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz bol ilgilenecektir.

Erkan yılmaz Merhaba hocam.şikeste bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcephe dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında melez bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabilinden iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, palas gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *