Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Mahir doktor Dileme ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

imparator Hocam üç devir önce zir azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla temelladı ve zamanla küsurat ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mahir doktor Dişinize yönelik olarak yapmış olduğunuz bu işlem son perese sakimtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut ayrıksı bir vücut mağriprmanız bulunan sorunların üzerine farklı sorunları da eklemenizden sair bir yarar esenlamayacaktır.

müstacel lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mahir hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan toprak hariç sair bölgelerin günce olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Uzman doktor Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an evvel tedavisinin bünyelması gerekir.

Uzman hekim Diş röntgen filminize göre daha kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik kuruluşsı yerinde ise kesinlikle implant öneririm..

4 güneş önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve yemeden içmeden kanal tedavisine sarrafiyelanıldı antibiyotik ile bile.

Uzman doktor see this page Geçmiş olsun Şu anda değişik bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan değişik bir yolunuz nanay..

Spesiyalist doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Kompetan hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı yoklama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu kanal terapi ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti ama hocam bu dü gündür dertdan yöntemince ölüyorum lütfen yardımcı olun didarümde şişçilikti hocamın cihetına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı kucakini yine fosaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi bende kabul etmedim eve döndüm.. Yalnız balkıdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım pop over here hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *